top of page

V-ALERT

Public·52 members
Foridh Foridh
Foridh Foridh

✓(~!!ÖZGÜR maçı@@)* Beşiktaş RC Strasbourg Maçı Canlı izle Kulüp Hazırlık 21.07.2023


MAÇı YAYıN Beşiktaş - RC Strasbourg maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak? Beşiktaş-Strasbourg hazırlık maçı CANLI İZLE (BJK MAÇI CANLI YAYIN) BEŞİKTAŞ STRASBOURG CANLI İZLE | Beşiktaş - Strasbourg hazırlık maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?


🔴👉 Beşiktaş - RC Strasbourg CANLI İZLE


Beşiktaş - Strasbourg maçı hangi kanalda? Beşiktaş - RC Strasbourg maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak? Strasbourg Beşiktaş maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Beşiktaş Strasbourg maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?


Beşiktaş - Strasbourg maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?


Beşiktaş, Almanya kampındaki üçüncü hazırlık maçına çıkıyor. Siyah-beyazlılar, 21 Temmuz Cuma günü Fransa Ligue 1 temsilcisi Strasbourg ile karşı karşıya geliyor.


Betten-Arena'da oynanacak mücadele saat 17.00'de başlayacak. Karşılaşma, S Sport Plus ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.


Beşiktaş, daha önceki iki hazırlık maçında Augsburg ve Mezokovesd ile karşı karşıya geldi. 78. dakikada sahaya atılan maddeler nedeniyle yarım kalan maçta Augsburg ile 1-1 berabere kalan siyah-beyazlılar, Mezokovesd'i ise 4-0 mağlup etmeyi başardı.


Yayın HD Beşiktaş-Strasbourg Maçı Canlı izle Alanyaspor Antalyaspor Kulüp Hazırlık 21.07.2023.


BEŞİKTAŞ STRASBOURG MAÇI CANLI İZLE | Beşiktaş Strasbourg hazırlık maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda canlı yayınlacak?


Yeni sezona Almanya kampında hazırlanan Beşiktaş, Fransız rakibi Strasbourg ile karşı karşıya geliyor. Hazırlık maçlarının ilkinde Alman temsilcisiyle berabere kalan siyah-beyazlılar ikinci hazırlık maçında ise istediği galibiyeti farkla kazandı.


Maçın yayın saati, kanalı ve muhtemel 11'leri merak ediliyor. Peki Beşiktaş Strasbourg hazırlık maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda canlı yayınlacak?


Beşiktaş, son hazırlık maçına Fransa temsilcisi Strasbourg ile çıkıyor. Alman rakibi Augsburg ile 1-1 berabere kalan Şenol Güneş yönetimindeki siyah-beyazlılar, Macaristan temsilcisi Mezökövesd Zsory'i farkla yendi.


Fransız rakibinin karşısında da galibiyet elde etmek isteyen Beşiktaş maçının canlı yayın saati, kanalı ve muhtemel 11'leri araştırılıyor. Peki Beşiktaş - Strasbourg hazırlık maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?


2023-2024 sezonunda 3 kulvarda yarışacak olan Beşiktaş, hazırlık müsabakasında Strasbourg ile karşılaşacak. Almanya'da kampını sürdüren Şenol Güneş yönetimindeki siyah beyazlıların hazırlık müsabakası heyecanla bekleniyor.


Maç ile ilgili tüm detaylar araştırılıyor. Peki, Beşiktaş - Strasbourg hazırlık maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda canlı yayınlanacak?


Hazırlık Yayın Beşiktaş RC Strasbourg Maçı Canlı izle Kulüp Hazırlık 21.07.2023


Beşiktaş-Strasbourg maçı ne zaman? Beşiktaş-Strasbourg hazırlık maçı saat kaçta, hangi kanalda canlı yayınlanacak? BJK maçı şifresiz mi?


Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'nın Grassau kentinde sürdüren Beşiktaş, üçüncü hazırlık maçını Strasbourg ile oynayacak. Hazırlık maçlarında 1 galibiyet, 1 beraberliği bulunan Şenol Güneş yönetimindeki Kara Kartal, Fransız ekibini mağlup edip moral depolamak istiyor.


Karşılaşma öncesi "Beşiktaş-Strasbourg maçı ne zaman? Beşiktaş-Strasbourg hazırlık maçı saat kaçta, hangi kanalda canlı yayınlanacak?" sorularının yanıtları merak konusu. Detaylar haberimizde.


Beşiktaş-Strasbourg maçı ne zaman? Beşiktaş-Strasbourg hazırlık maçı saat kaçta, hangi kanalda canlı yayınlanacak?


Bugün MGG Arena'da oynanacak ve saat 17.00'de başlayacak Beşiktaş-Strasbourg hazırlık maçı S Sport Plus'tan canlı yayınlanacak. Beşiktaş hazırlık maçı ile ilgili tüm detaylar haberimizde olacak.


BEŞİKTAŞ STRASBOURG CANLI İZLE EKRANI || Beşiktaş Strasbourg maçı hangi kanalda, ne zaman ve saat kaçta?

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page